Képzőművészeti tanszaki kiállítás







Felemelő, megható és megtisztelő érzés volt találkozni, együtt lenni volt diákjainkkal, pedagógusainkkal, településünk tiszteletbeli szereplőivel. Közel 260 fő volt herceghalmi diák és 15 fő egykori pedagógus, köztük 7 igazgató volt jelen a jubileumi ünnepségen. Külön köszönöm Herceghalom Község Önkormányzatának, képviselő

Tisztelt Szülők! Művészeti iskolánk pedagógusai 2023. november 13-i héten fogadóórát tartanak. Időpontot foglalni a KRÉTA rendszeren keresztül lehetséges. Nagy Lajos kreatív művészeti igazgatóhelyettes


https://hami.hehaiskola.hu/wp-content/uploads/2023/09/osszevont_emlekezteto.pdf
