Az idei évben az a megtiszteltetés érte iskolánkat, hogy 2021.09.15.-én szerdán intézményünk szervezésében valósult meg az Érdi Tankerületi Központ év eleji szakmai értekezlete. Településünkre mintegy ötven környékbeli intézmény vezetője látogatott el.

Művészeti iskolásaink is nagy lelkesedéssel készültek az eseményre. Lévai Rita és Csuba-Szilaj Eszter közreműködésével kiállítás készült képzőseink legszebb munkáiból.

A vendégeket Rozsnyó Zora fuvolajátéka köszöntötte, aki felkészítő tanárával Szántó Katalinnal egy duó erejéig varázsolta el a jelenlévőket.

Ezt követően kamarazenekarunk tagjai – Baraksó Anna, Büki Boglárka, Csányi Csongor és Rojik Janka – Pávai Apor felkészítésével és Tóth Bence közreműködésével, nagy sikerrel adták elő az „Everybody wants to be a cat” (Minden ember macska nem lehet) című darabot.

Képek az eseményről a Galériában.

HAMI növendékek a tankerületi értekezleten